Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Fortuna liga II. série 2022-23
05.05.2023

Fortuna liga II. série 2022-23

Fortuna liga II. série 2022-23

Základní set

Základní set se jak už to bývá zvykem u druhých sérií, graficky navázal na podzimní kolekci. Rozšiřujeme jej o 180 kartiček, které vycházejí také v limitovaných, paralelních verzích Gold x/99, Red x/49 a Black x/19.

Debut Date Rookie & Debut Date Flashback

Prostřednictvím setu Debut Date Rookie představujeme 27 debutantů aktuální sezóny, kteří svými výkony zaujali širokou fotbalovou veřejnost. Kartička mladíků vychází také v paralelní verzi Limited x/149 a podpisové verzi Auto x/99. 

Ve vzpomínkovém setu Debut Date Flashback si zavzpomínáme na ligovou premiéru devíti legend české nejvyšší fotbalové soutěže. Karta vychází kromě základní verze také v paralelní Limited x/99 a podpisové Auto x/49.

CapTime & The Last Instance

Ve speciálním setu CapTime jsme se zaměřili na kapitány jednotlivých týmů F:L. Ozdobou kolekce bude kartička CapTime Armband s kouskem hrané kapitánské pásky a podpisem v limitu x/9. Set vychází také v nízko limitované paralelní verzi Limited x/5.

The Last Instance je zaměřen na brankáře FORTUNA:LIGY. Kromě základní verze vychází 27 brankářům paralelka Limited x/60 a podpisová verze Auto x/30.
Oba sety se mohou pyšnit i exkluzivními limitovanými kartičkami 1 of 1.

Třicátá sezóna F:L & Foreign Forces Art Edition

U příležitosti jubilejní 30. sezóny FORTUNA:LIGY jsme se zaměřili na zajímavá statistická ligová fakta. Kromě základní verze set vychází také v paralelní limitované verzi Limited x/30.

Set s legionáři Foreign Forces Art Edition tvoří krásné ilustrace grafického designéra Marka Stellara. Pozadí kartičky tvoří dominanty rodné země 18 zahraničních hráčů F:L. Kromě základní verze vychází také podpisová verze Auto x/35.

F:NL Playmakers & Signed Stars

F:NHL Playmakers představuje 18 fotbalistů druhé nejvyšší české fotbalové soutěže, které patří mezi vedoucí ligové osobnosti a opory svých týmů. Kromě základní verze se v boxech a balíčcích bude nacházet také podpisová verze Auto x/35.

Samostatný podpisový set Signed Stars již tradičně vychází ve třech úrovních: Level 1 x/199 (27 hráčů), Level 2 x/149 (18 hráčů) a Level 3 x/99 (9 hráčů).

Q&A Signatured Answer

Novinkou je set Q&A SIgnatured Answer. 36 fotbalistů nám zodpovědělo 6 otázek: nejčastější přezdívka, nejoblíbenější spoluhráč, fotbalový vzor, herní přednosti, největší kariérní úspěch a největší hobby mimo fotbal. Každá kartička vychází jen jednou a každému hráči tak vychází jen 6 podpisových kartiček.

 

Imperial Scripted Memorabilia & Game Jersey & Unique Mark

Ve druhé sérii vycházejí hned tři sety s kousky hraných materiálů.
Součástí Imperial Scripted Memorabilia budou kousky štulpen, chráničů či brankářských rukavic doplněných o podpis. Set tvoří 45 hráčů F:L.

Game Jersey obsahují kousky hraných dresů v limitaci x/99 a v paralelní verzi Auto x/25 je kartička doplněna o originální podpis hráče.

Nádherné Unique Mark obsahují nejexkluzivnější kousky z hraných dresů 34 hráčů. V kartičkách se tak nacházejí kousky ze jmenovky, loga či čísla dresu. Jedná se o nízko limitované karty, které se řadí mezi nejcennější kousky kolekce.

Case, boxy, balíčky a jednotlivé karty najdete zde www.JR26.cz

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Kontakty
Logo
JR26 Collector Cads
Zákaznická podpora Eshop-rychle
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz