Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
  1. Úvod
  2. Blog
  3. SportZoo ELH 2022-23 II.série
06.03.2023

SportZoo ELH 2022-23 II.série

 

SportZoo ELH 2022-23 II.série

 

Základní set & Rookie Premiere

Základní set první série doplní nových 108 kartiček, které opět vycházejí také v limitovaných verzích Blue x/99, Red x/49 a Gold x/19. V setu věnovaném nováčkům Rookie Rockets jsme vytvořili prostor pro 18 mladíků, kteří si v aktuální sezóně odbili premiéru v Tipsport ELH. Kartičky vycházejí také v limitované verzi x/149 a v podpisové verzi Auto x/49.

 

Starting Lineup

Když jde do tuhého, s velkou pravděpodobností je fanoušci vidí na ledě. Set Starting Lineup je věnován elitním hráčům jednotlivých extraligových týmů. Kromě základní verze se sběratelé paralelek mohou těšit na limitované verze 1st period x/120, 2nd period x/60 a 3rd period x/30. Set tvoří celkem 90 kartiček.

 

Goalie Art & Red Light

Ve druhé sérii opět věnujeme samostatnou pozornost brankářům. Tentokrát jsme se zaměřili na jejich masky, ve kterých čelí všem nebezpečným střelám směřujícím na jejich bránu. Set Goalie Art tvoří 27 kartiček, které vycházejí také v limitované verzi x/70 a v podpisové verzi s limitem x/45. Inzertní série Red Light je věnována elitním střelcům TELH. Prostor v setu dostalo 36 hokejistů a kartičky vycházejí také v limitované verzi x/50 a podpisové verzi x/65.

Bench Boss

Trenéři jsou při úspěších jednotlivých týmů občas opomíjeni. Blíže je můžete poznat také díky novému setu Bench Boss, kde představíme 18 koučů Tipsport ELH. Set má kromě základní verze také podpisovou variantu Auto s limitem x/60.

30 let ELH

Česká nejvyšší hokejová soutěž slaví 30. výročí. Aktuálně v ní nastupují hokejisté, kteří v lize odehráli přes desetiletí. Zvláště se jim věnujeme v setu 30 let ELH, která kromě základní verze vychází v limitovaných verzích x/50 a x/25. Sběratelé se mohou těšit také na podpisové verze Auto Shield x/35 a Gold Auto Shield 1 of 1.

 

Authentic Signature

Checklist podpisového setu Authentic Signature obsahuje 72 hráčů. Set je rozdělen do tří úrovní: Level 1 s limitem x/150, Level 2 x/100 a Level 3 x/50. Všechny podpisy jsou originální.

 

Spectacle Memorabilia Auto & Game Jersey & Unique Mark

Kartičky s hranými kousky dresů naleznete v setu Game Jersey. Kromě základní verze v limitu x/99 vychází také doplněná o podpis hráče x/25. Kartičky Unique Mark v sobě skrývají kousky jmenovky, loga či čísla hráčů z hraných dresů. Set Spectacle Memorabilia Auto v limitu x/35 v sobě bude obsahovat kousek hrané hokejky nebo štulpny 36 vybraných hokejistů Tipsport ELH.

Prodej kolekce

Kolekce vychází ve 4 variantách boxů: Retail, Blaster, Premium a Exclusive. Prodej proběhne prostřednictvím našeho eshopu www.JR26.cz

 

SEZNAM zde.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Kontakty
Logo
JR26 Collector Cads
Zákaznická podpora Eshop-rychle
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz